Võrkpalliturniir 2013

Pühapäev, 19 Mai, 2013 - 11:00

 

 

 

Kalamaja Päevade võrkpalliturniir 2013 on saanud ajalooks. Kohe peab ütlema, et turniiri tase on aastatega aina paranenud. Aga kõigest lähemalt.

Ilm soosis meid igati. Vähe tuult ja mõõdukalt päikest. Võistkondade registreerimisel selgus ootamatult, et kuue planeeritud mansa asemel oli saabunud seitse. Nimelt oli meie kõigi sõber ja Kannikad Trimmi nimelise Telliskivi Seltsi spordiklubi trennikaaslane Siim lahkelt kohale kutsunud Kangru Küla Seltsi võistkonna. Imestada võib tema ettenägelikuse üle, sest Uue Maailma Selts oli küll  kohale saabunud aga ainult kolmekesi ja seega langesid turniirilt välja.

Vaatamata vigastustele, lapse puhkustele ja muudele segavatele faktoritele oli meil välja panna ikka kaks võistkonda. Et seltsil oli siiani karikas võitmata, otsustasime  esimese võistkonna teha tugevama ja teine pidi juba  siis loomulikust inteligentsist ja eestlase jonniga punase laterna tsoonist välja rabelema.Esimese võiskonna esimene mäng oli Kangru Küla Seltsiga. Ei tea kust metsast Siim selle Kangru küla satsi leidis aga mängida nad oskavad. Liigagi hästi.. 2:1 kaotus oli reaalsus. Teoteater võitis teise alagrupi mängus Vanalinna 2:0 ja uuesti oli kord esimese võiskonna käes mängida samuti uustulnukaga ehk Mähe Seltsiga. Kas oli see liigne vastutuse koorem või mõni muu häda aga oma head rütmi esimene võiskond ei leidnudki ja 2:0 kaotus oli fakt ja alagrupis kolmas koht selge. Tõele au andes olid Pirita omad kõvad. Kohe näha, et rannas liiva ja palliplatse jätkub, sest nii mõnigi mees suutis korralikult lajatada.Igatahes väärt täiendus turniirile.Nüüd oli kord seltsi teise võistkonna käes.Kaotada polnud enam midagi, ainult võita. Ja alagrupis võidud tulid. 2:1 nii Vanalinna Seltsi kui Teoteatri üle. Rõõm oli suur, sest alistatud sai kahel eelmisel aastal karika võitnud meeskonnad. Esimeses alagrupis pani Kangru võistkond 2:0 oma paremuse maksma Pirita rahva üle ja kohamängud võisid alata.

 

Telliskivi esimene võistkond võitis 5-6 koha mängus 2:0 Vanalinna Seltsi. Et võistkonnad enam-vähem võrdsed on , viitab eelmise aasta võitja viimaseks jäämine. 3-4 koha mängus sai Mähe Selts jagu Teoteatrist 2:1. Finaal jäi kahjuks ühepoolseks. Kangru Küla Selts võitis Teliskivi Seltsi teist võistkonda 2:0. Liiga kõva pähkel oli.