Rattarätsep Soo tänaval

Teisipäev, 13 Mai, 2014 - 19:15

Suure tõenäosusega saab Kalamaja päevade aegu piiluda ka uude Rattavärkstuppa aadressil Soo 42 (Kollane kivimaja sushi koha kõrval)

Pilt rattarätseppade FB seinalt.

Rattarätsep Soo 42

Nende enda tutvusus: "On rõõm teada anda, et 2014 aasta maikuu teisest poolest avame Tallinnas Soo tänaval oma uue Rattarätsepa poe ja töökoja.

Meie põhiliseks eesmärgiks on igale soovijale just täpselt tema vajadustele vastava, kvaliteetse ja kauakestva jalgratta pakkumine.
Kui valmistoodangu hulgast ühtegi täpselt sobivat ei leia - inimesed ja nende soovid on ju erinevad, ning vahel on ikka kuskilt natukene liiga pikk või pigistab, siis loomulikult on võimalik see täpselt soovide järgi sobivaks kohendada.

Nõudlikumal kliendil, kes ei rahuldu masstoodanguga ja tahab konkreetset OMA RATAST, on toormaterjalist võimalus oma soovidele vastav "õmmelda" lasta - materjali-, tegumoe- ja värvivalik ning mõõdud saavad olema täpselt Teile sobivad!

Samuti ei ole vaja tunda muret, kui Teie olemasolev ratas on hakanud natukene viledaks kuluma, on kuskilt natukene rebenenud või vajaks lihtsalt kerget kohendamist - astuge läbi ja küll me probleemile sobiva lahenduse leiame.

Meie materjali ja aksessuaaride riiulit aitavad täita Brooks, Lepper, Gyes, Gilles Berthoud, Velo, MKS, Schwalbe, Rubena, Spectra, Mighty, Shimano, NuVinci, Sturmey-Archer, Sram, Shutter Precision, Bumm, Humpert, Pieper, Rigida ning paljud paljud teised.

https://www.facebook.com/rattaratsep?fref=photo